Ben Whishaw This Is Going to Hurt Dizisinin Başrolünde Yer Alacak

Ben Whishaw, BBC ve AMC İşbirliğinde Hazırlanan This Is Going to Hurt Dizisinin Başrolünde Yer Alacak. Detaylar içerde...

Ben Whishaw This Is Going to Hurt Dizisinin Başrolünde Yer Alacak

Perfume: The Story of a Murderer ve Skyfall  gibi birçok önemli yapımda rol alan ve Altın Küre ödülüne sahip oyuncu Ben Whishaw This Is Going to Hurt Dizisinin Başrolünde Yer Alacak

Perfume: The Story of a Murderer, I’m Not There, The Lobster gibi sinema dünyasında adınan çokça bahsettirmiş bu önemli yapımlarda dikkat çeken performansı ve aynı zamanda James Bond'un yayınlanan yeni bölümlerinde karakterine hayat veren Ben Whishaw sinema ve dizi dünyasında yer almaya devam ederken diğer yapımlardada dikkat çekmeye devam ediyor.

Yine bir BBC yapımı olan yapım A Very English Scandal sayesinde Altın Küre ödülüne sahip olan Ben Whishaw 2020 yılında Fargon dizisinin 4.sezonunda rol alacak. İleriki dönemlerde ise yapılan bir habere göre This Is Going to Hurt dizinin baş rolünde oynayacak.

This Is Going to Hurt, Adam Kay’in Aynı Adlı Romanından Uyarlanıyor

Daha önceden The Night Manager, The Little Drummer Girl ve A Very English Scanlda gibi önemli yapımlarda bir araya gelen BBC ve AMC firmasını tekrardan bir araya getiren dizi This İs Going To Hurt Adam Kay'in tıp dünyasının önemli kısımlarında geçen çok eğlenceli bir anı kitabını baz alarak uyarlanacağı ortaya çıktı.

Adam Kay'in Aynı ismindeki kitabı, şehirdeki bir hastanede çalışmaya başlayan gencecik çiçeği burnunda bir doktoru anlatmaktadır. Bazen yürekleri yakan bazende içimizdeki umutları tazeleyen anılarını anlatıyor.