Witcher 2. Sezon Onayı Aldı mı? Witcher 2. Sezon Ne Zaman?

Witcher 2. Sezon,Witcher 2. Sezon Ne Zaman,Witcher 2. Sezon Ne Zaman yayınlanacak,

Witcher 2. Sezon Onayı Aldı mı? Witcher 2. Sezon Ne Zaman?
Witcher 2. Sezon Ne Zaman?

Witcher 1. Sezonde Neler Oldu? Witcher 2. Sezon Ne Zaman?

2019 yılının sonunda yayınlanmaya başlayan ve özellikle benim gibi fantastik ve aksiyon filmleri sevenlerin oldukça beğendiği bir dizi Witcher. Netlix’te yayınlanmaya başlayan kısa sürede adından sıkça söz ettiren dizinin ilk sezonu bitti ve toplamda 8 bölüm izledik. Henüz yeni bir dizi olması ve birçoğuna göre az sayıda bölüm ile karşımıza çıkması, Witcher 2. sezon ne zaman başlıyor, Witcher yeni sezon onayı aldı mı, Witcher yeni sezonda neler olacak gibi birçok sorunun sorulmasına neden oluyor. Ben de sizler için bu diziyi değerlendireceğim ve dizi hakkında bazı bilgiler aktaracağım.

Witcher Dizi Konusu

Diziyi ilk defa duyanlar ve hemen izlemeye başlayacak olanlar için maddeler halinde kısa açıklamalar yapmak istiyorum:

 • Witcher 1. sezonda toplamda 8 bölüm vardı ve ortalama bölüm uzunluğu 50 – 60 dk civarındaydı. Bu nedenle, eğer diziyi izlemeye karar verirseniz hemen izleyebilir ve Witcher 2. sezonu beklemeye başlayabilirsiniz.

 • Diziyi fantastik, aksiyon, macera vb gibi kategorilerde ele alabiliriz. Dizinin konusunun Andrzej Sapkowski'nin aynı adlı kitap serisine dayanmaktadır. Bu kitabı birkaç arkadaşımdan duydum ve eğer dizi ilk sezonda etkisini sürdürürse kitabını da okumayı düşünüyorum.

 • Witcher ilk sezonda üç karakterin başından geçen olayları anlatan bölümler ile karşımıza çıktı. Bu karakterler, yani Witcher Geralt, Sahire Yennefer ve Prenses Cirilla. Burada bir eleştrim olacak sadece. Bazen olaylar farklı zaman diliminde geçiyor ve bu da dizinin ahenkini bozabiliyor ve kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Bu da Witcher’in nazar boncuğu olsun artık.

 • Eğer Yüzüklerin Efendisi’nde olduğu gibi farklı ırklar arasındaki savaşlar ve mücadeleler hoşunuza gidiyorsa, Witcher’ın tam size göre olduğunu söyleyebilirim. Çünkü burada da cüceler ve elfler gibi farklı ırklar mevcut.

 • Witcher oyuncu kadrosundaki başrolleri söyle sayabiliriz:

  • Henry Cavill

  • Freya Allan

  • Anya Chalotra

  • Jey Batey

 • Bu arada merak edenler için dizinin tasarımcısı da Lauren Schmidt Hissrich’tir.

Witcher 2. Sezon Onayı Aldı mı? Witcher 2. Sezon Ne Zaman?

Kısa sayılabilecek ilk sezonu geride bırakan Witcher’ın yeni sezonunu benim gibi birçok kişi bekliyor. Bu yüzden de Witcher 2. sezon ne zaman gelecek gibi soruların ardı arkası kesilmiyor. Aldığım bilgilere göre, Witcher yeni sezon onayını Netflix’ten aldı ve proje ekibi yeni sezon hazırlıklarına geçtiğimiz ağustos ayında başladı. Fakat Witcher yeni sezon ne zaman başlıyor sorusu henüz netlik kazanmadı.

 • Witcher 1. sezon 20 Aralık 2019’da yayınlanmıştı.

 • Witcher 2. sezon çok büyük ihtimalle 2021 yılı içerisinde yayınlanacak.

Witcher 2. sezon yayın tarihi ile ilgili birçok spekülasyon yapılıyor. Aslında normal şartlarda 2021’in ilk yarısında yayınlanması beklenen Witcher 2. sezonun pandemiden dolayı 2022’ye de sarkabileceği gelen haberler arasında. Fakat bu konuda bir netlik yok henüz. Kesin bir bilgi alır almaz sizlerle paylaşacağım.