Netflix: The mire Dizisi Hakkında Herşey | Yorum | Netflix 3. Altın Serisi

Netflix: The mire Dizisi hakkında herşeyi detaylıca kendi gözümden detaylıca anlatıyorum. Benim düşünceme göre The mire Dizisi kısa netflix'in altın serilerinden birisidir. Daha fazla detay için inceleyin

The mire Dizisi Özet 

The mire Dizisi Benim gözümde Netflix'in Altın serilerinden dir. Peki bu altın seri nedir ? 
Altında seri Kısa -  imbd puanı yüksek - aksiyonu en full dizi serileridir. 

Altın Serilerin giriş bölümü olarak Derr pass ve The Valhalla Murders  dizisi olarak devam eder, peki bu altın seriler neyi ifade eder; 

Normalde netflix bunu resmi olarak açıklamadı tamamen kendi çıkarttığım dizilerden diyebilirim, şuan anlık olaran 200 den fazla diziyi takip ediyorum ve sizlere burada vaktinizi çalmayacak aksiyonu - gerilimi en bol dizileri paylaşıyorum ki boşuna zaman kaybetmeyin. 

Netflix Cinayet dizileri Kategorisine daha fazla yatırım yapıyor, daha doğrusu bu tarz kısa flimlere daha fazla yatırım yapıyor. izleyiciler artık anladı ki uzun dizilerin hepsi 2 veya 3. sezondan sonra cıvıtıyorlar . Senarist ilk sezonda ki gibi sürükleyici dizi oluşturamadığı için haliyle netflixde yatırımlarını bu tarz kısa ama aksiyonu en bol polisiye dizilerine yatırım yapmaya başladı. 

 

The mire Dizisi Hakkında ;

The Mire dizisi ilk başlangıçta diğer altın serilerde olduğu gibi ortada gizemli cinayetler her zaman oluyor, Diziye ilk başladığınızda bu kadar saçma dizi olamaz diyorsunuz çünkü çok yavaş başlıyor. Bu sefer Cinayeti Polislerden çok gazeteciler çözmeye çalışıyor.

ilk diziye başladığınıda hemen gözünüze 2 tane gazeceteci çarpıyor, birisi yaşlı ve işinde uzman diğeri ise taze kan yani acemi çaylak gazeteci, Uzman ve dikkatli olan gazeteceği , yeni olan çaylağı her ne kadar ezmeye ve bu işlere sokmamaya çalışsada , bizim çaylağın dikkati sayesinde işler yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. 

Dizinin sonuna geldiğinide hiç ummadığınız birisi katil olarak çıkıyor. Bu katili burada direk sizinle paylaşmayı çok isterdim fakat diziye ilk başladığınızda bu adam katil zaten diyerek izlmeyeceksiniz. 

Bende en keyifli kısımları buradan elimden geldiğince sansürlü şekilde paylaşmaya çalışıyorum. 

The mire Dizisi Yorum;

The mire dizi hakkında yorum yapmam gerekirse Takip ettiğim 3-4 tane dizi sitesi onlarla anlaşma için mail gönderdim fakat dönüş yapmadılar onun için o dizi sitelerini buradan paylaşmayacağım, 

Takip ettiğim dizi sitelerinde daha şimdiden binlerce yorum gelmeye başladı ve herkes bu dizinin kısa sürdüğünü dile getiriyor fakat kısa diziler her zaman daha iyidir. Çünkü keyifle izliyorsunuz.  imbd 7.3 alsa dahi altın serilerin arasına girebilecek en keyifli dizilerden birisidir.