The Mandalorian 2. Sezon 1. Bölüm yayınlandı

The Mandalorian 2. Sezon 1. Bölüm yayınlandı
The Mandalorian 2. Sezon 1. Bölüm yayınlandı

The Mandalorian 2. Sezon 1. Bölüm yayınlandı

Nihayet The Mandalorian 2. Sezon 1. Bölüm yayınlandı ve ilk gözüme çarpan 51 dakika olması. Biliyoruz ki The mandalorian 1. Sezon bölüm yayınlandığında 38 dakikadan oluşmaktaydı. The mandalorian Dizisi izleyicileri Yapımcı Lucasfilm LTD. şirketine yoğun şikayet ile birlikte isteklerini dile getirdikten sonra her bölümde artarak giden bölüm süresi 2. Sezon 1.bölümde de 51 dakikayı görmüş durumdayız.

 

28 Eylül 2020 tarihinde The Mandalorian 2. Sezon ne zaman? Yazısını paylaşmıştım ve dediğim gibide o tarihte The Mandalorian 2. Sezon yayınlandı. Sitemizde ne paylaşıyorsam birebir takip ettiğim ve doğruluk payından %100 Emin olduktan sonra bensinan.com sitemde paylaşıyorum.

 

The mandalorian 2. Sezon 1. Bölüm Konusu

The Mandalorian 30 Ekim 2020 Tarihinde yayınlandı, Bununla birlikte Uzun bekleyişin karşılığını 51 dakikalık dopdolu bir bölüm aldık ve ben çok severek ve keyifli bir şekilde izledim. The Mandalorian 2. Sezon 1.Bölüm Konusu herkes gibi bende merak ederken çıktığı gibi hemen izledim.

The Mandalorian 2. Sezon 1.Bölüm Konusu hakkında detaya inmeden anlatacağım, Çünkü Bu makaleyi okurken birçok kişinin izlemediğine eminim, The Mandalorian Dizisinin büyüsü bozulmaması için elimden geldiğince az spoiler vererek ilerleyeceğim.

Peki 2. Sezon 1. Bölümde neler oldu? İlk sahne girişinde dizinin Yıldızları olan The Mandalorian ve Yoda birlikte karşımıza çıkıyor,

The Mandalorian bu Bölümde Kendi gibi Mandalorianları bulmaya çalışıyor ve onlarla birlikte bebek yoda yı kendi türüne götürmek için harekete geçiyor.

2. Sezon sonuna doğru belki Bebek Yodayı belki halkına kavuşturabilir.

Ve Kray ejderyasını bu bölümde avlayacak.

 

The mandalorian 2. Sezon 1. Bölümden Resimler