The mandalorian 2. Sezon 2.Bölüm indir / izle ve yorum

The mandalorian 2. Sezon 2.Bölüm indir / izle ve yorum, mandalorian en güncel yorum blogu

The mandalorian 2. Sezon 2.Bölüm indir / izle ve yorum

The mandalorian 2. Sezon 2.Bölüm indir / izle ve yorum

The mandalorian dizisini çıktığı gibi hemen izliyorum fakat bu bölümde çok aksiyon olmadı nedenlerini ve resim görüntülerini daha altlara doğru elimden geldiğince paylaşmaya çalışacağım. The mandalorian 2.sezon 2.bölüm hakkında ki yorumlarımı ve sizin de yorumlarınızı görmek isterim, bunun için yorum kısmına görüşlerinizi paylaşın, The mandalorian 2.sezon 2.bölüm izle, The mandalorian 2.sezon 2.bölüm indir, The mandalorian 2.sezon 2.bölüm yorum kategorilerini bu bölümde ele alacağız.

Bir önce ki bölüm olan The mandalorian 2. Sezon 1.Bölüm  hakkında uzun uzun görüşlerimi paylaştım şimdi ise sıra geldi 2. Bölümün yorumlarını yapmaya, bu tek makalede hem diziyi izleyebilir hem de indirme bağlantılarına ulaşabilirsiniz.

The mandalorian 2.sezon 2.bölüm yorum

Resimli olarak sırasıyla anlatıyorum ki daha iyi anlamanız için, The mandalorian 1. Bölümde olduğu gibi bu bölümde de kendi soyundan olan insanları arayışı içine girdi, çöllerde hızlı şekilde motor sürerek ilerlerken kendisine tuzak kuruldu,

Çocuk (yoda) , Mandalorian ipe takılıp yere düşünce aralarında ufak bir çatışma oldu ve Yoda yı az kalsın öldürecektiler.

Daha sonra, her zaman tamir için yanına gittiği kadının yanına giderek, kendi soyunun saklandığı yeri bilen bir tane yaratığı tanıdığını ve bu yaratığında o ülkeye gidip nesli devam ettirmesi gerektiğini söyledi,

Bunlar yola çıktılar fakat yeni cumhuriyet bekçileri peşine düştü, mandalorian bekçilerden kaçarken kayaların arasında kaldı ve burada da örümceklerin saldırısına uğradı.

 

Ardından bozuk bir araçla tekrardan uzaya doğru giden mandalorian umarım bir sonra ki bölümde sağlam bir şekilde karşımıza çıkar.

The mandalorian 2.sezon 2.bölüm izle

2. bölümü izlemek için the mandalorian 2. Sezon 2. Bölümü full izle aşağıdaki video sayesinde izleyebilirsiniz.

The mandalorian 2.sezon 1.Bölüm İndir

The mandalorian 2.sezon 2.bölüm indirme bağlantısını direk sizlerle paylaşıyorum, ister indirin isterseniz de bu sayfadan izleyiniz.

The mandalorian 2.sezon 2.bölüm indir: http://bc.vc/saiO8WP

The mandalorian 2.Sezon 2.Bölüm Dizisinden Resimler

 

 

Not: Dizi bölümünü izleme ve indirme kısmı dizibox sitesinden alınmıştır. Asıl yayıncı onlardır.