Tracee Ellis Ross Spin-Off'da Jodie Karakterini Seslendirecek

İnsanların sevilen animasyon dizilerinden spin-of dizisi jodie karakteri ile beraber ekranlara geri dönüyor. Ve jodie karakterinide tracee ellis ross canlandırılacak. Detaylar içerde...

Tracee Ellis Ross Spin-Off'da Jodie Karakterini Seslendirecek

Genç, yaşlı bütün yaşlardan herkesin sevilerek izlediği animasyon dizisi Daria spin-of dizi türü Jodie ile ekranlara izleyici karşısına geri dönüyor. Ve Tracee Ellis Ross Spin-Off'da Jodie Karakterini Seslendirecek.

Dizimizin yapımcılık rolünü ve üstün başarılı senaryo hikayesini HBO şirketi yapımı olan Insecure dizisinin yapımcılığını ve senariatliğini üstlenen Grace Edward üstleniyor. Grace Edward ayrıca Emmy ödülüne aday gösterilen Netflix'in en çok izlenen dizilerinden biri olan Unbreakable Kimmy Schmidt'da çok önemli görevler üstlenmişti.

Jodie Dizisinin Yapımcılığını Mtv Studios Üstlenecek

Dizinin yapımcıları arasında yer alan Tracee Ellis Ross beyazi insanların çoğunlukla hatta nerdeyse tamamının beyazların olduğu Lawndale Lisesi'nde kendini ifade etmekte çok zorlanan ve okulun en başarılı öğrencisi olan Daria'nın en yakın arkadaşı olan Jodie karakterine hayat verecek. Dizi Jodie karakterinin okuldan mezun olup gerçek hayata nasıl adapte olduğunu gözler önüne serecek.

Yayınlandığı dönemdeki lise yasamının zorluklarını, arkadaşlar tarafından yapılan zulüm ve baskıları anlatıcak. Z kuşağının yaşadığı ilginç zorluklara ve sosyal medyada yaşanan zorluklara değinecekler.

Tracee Ellis Ross The High Note Filminde'de Rol Almıştı

Dizide Jodie karakterini canlandıracak olan Tracee Ellis Ross geçmiş yıllarda The High Note filminde Grace Devis karakterini canlandırmıştı. 

Mtv Studios şirketinin yapımcılığını üstlendiği dizinin henüz hangi tarihlerde yayınlanacağı bilinmemekte. Ama gelecek olan dizinin çok güzel bir ekibe ve kadroya sahip olduğu aşikar.