Keira Knightley, Dönem Dizisi The Other Typist’te Rol Alacak

Keira Knightley, Dönem Dizisi The Other Typist’te Rol Alacak.Detaylar içerde...

Keira Knightley, Dönem Dizisi The Other Typist’te Rol Alacak

Pride & Prejudice ve The Imitation Game filmleri ile Oscar ödülüne aday gösterilen, Pirates of the Caribbean serisi, Atonement, Anna Karenina gibi birden fazla dikkat çekici dizi ve filmlerde rol almış olan Keira Knightley Suzanne Rindell‘in aynı isimli bir diğer romanından örnek alınarak uyarlanacak olan dönem dizisi olacak olan The Other Typist‘te yer alacak.

The Other Typist dizisi ile dizi hayatına sağlam bir adım atacak olan Knightley aslında eski bir kariyer döneminde Coming Home ve Oliver Twist gibi mini dizilerdede yer almıştı. Fakat Knightley ilk defa The Other Typist dizisinde baş rol olarak yer alacak. Bu yüzden daha ilk başrol olduğu dizi olarak adından bolca söz ettirmeyi başardı.

Dizinin Senaryosunu Ilene Chaiken Kaleme Alıcak

Dönem dizisi olacak olan The Other Typist dizisinin senaryosunu bir dönem The L Word yaratıcılarından ve Empire ve The Handmaid’s Tale yönetmenlerinden biri olan Illene Chaiken kaleme alacak. Aynı zamanda dizinin pilot kısmınıda yazacak olan Chaiken showrunner olarak dizi setindeki yerini alacak.

Hulu kentinde yayınlanacak ve çekilecek olan dizi izleyicileri alkol içeren yiyecek ve içeceklerin satışının yasak olduğu bir dönemin New York şehrine davet edecek. Psiko-seksüel tipte başlayacak olan dizi sınıf ve saplantılar üzerine şekillenecek olan dizi polis karakolunda görev alacak olan iki kadını bahsi geçen hikayenin tam merkezine yerleştiriyor.