Recep ivedik 6 fragman full izle

Recep ivedik 6 fragman full izle

Recep İvedik

 

Şahan Gökbakar’ ın skeçlerinde canlandırdığı bir karakter olan Recep İvedik, 2008 yılında ilk filmle birlikte izleyicilerle buluştu. İzleyicilerin gösterdiği yoğun ilgiye paralel olarak, Recep İvedik macerası günümüze kadar geldi. Recep ivedik 6 fragman full izle linkine tıklayarak serinin son filminin fragmanına ulaşabilirsiniz.

Recep İvedik 2

Recep’ in macerası kaldığı yerden bu seride de devam ediyor. Büyükannesinin yanında yaşayan Recep’ e büyükanne artık yaşamını düzene sokması için bazı şartlar koyar. İş bulacak, evlenecek ve toplumda saygın biri olacaktır. Bu talepleri istemeyerek kabul eden Recep İvedik, iş bulur ve saygın biri haline gelir ancak evlenemeden büyükannesini kaybeder.

Recep İvedik 3

Büyükannesini kaybettikten sonra Recep çok ağır bir depresyona girer. O’ nun bu durumuna üzülen ve yardımcı olmaya çalışan birçok kişi olur, ancak hiçbiri başarılı olamaz. Bir gün bir genç kız kalacak bir yer bulamadığı için Recep’ le birlikte kalmaya başlar. İlk zamanlar iki kişi içinde hayli zor olan bu yaşam tarzı, kısa süre içerisinde yakınlaşmalarıyla başka bir boyuta taşınır. Halen depresyondan çıkamamış olan Recep için bu farklı deneyim yeni bir bakış açısı kazanmasını sağlayacaktır.

Recep İvedik 4

2014 yılında vizyona giren serinin 4. Filminde, kahramanımız Recep kendisini toparlamış ve mahallenin çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaya başlamıştır. Keyif alarak yaptığı bu işi, mahallenin tek boş arazisini kullanarak gerçekleştirmektedir. Ancak arazi bir zengin tarafından alınınca işler karışı ve Recep olaya kendi yöntemleriyle müdahale eder. Serinin son filminin fragmanını izlemek için Recep ivedik 6 fragman full izle linkine tıklayabilirsiniz.

Recep İvedik 5

Şahan Gökbakar’ ın sıradan bir insanı canlandırdığı Recep İvedik karakteri’ nin yeni maceraları herkes tarafından bekleniyor. Serinin 5. Filminde Recep mahallede türlü türlü şakalar yaparak yaşamını mutlu bir şekilde sürdürüyor. Derken milli atletizm sporcularının otobüsünü kullana şoförün öldüğünü görünce, bu durumu milli bir mesele olarak görür ve otobüsü kullanarak sporcuları Üsküp’ e götürmeye karar verir. Recep İvedik’ in yeni vizyona giren 6. Filminin fagmanını Recep ivedik 6 fragman full izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.