KORONA VAKASI GÖRÜLMEYEN ŞEHİRLER

Türkiye korona virüsüyle ilgili süreci iyi yönetiyor gibi görünüyor. Şu an korona vakalarında görülen azalma akıllara hangi illerde korona vakası görülmüyor sorusunu da getiriyor. Hatta yetkililer Türkiye koronayı yeniyor izlenimi vermeye başladı.

KORONA VAKASI GÖRÜLMEYEN ŞEHİRLER

Gümüşhane, Bartın, Burdur, Tunceli Artvin Sivas Giresun

TÜRKİYE KORONAYI YENİYOR MU? HANGİ İLLERDE KORONA VAKASI GÖRÜLMÜYOR?

Türkiye korona virüsüyle ilgili süreci iyi yönetiyor gibi görünüyor. Şu an korona vakalarında görülen azalma akıllara hangi illerde korona vakası görülmüyor sorusunu da getiriyor. Hatta yetkililer Türkiye koronayı yeniyor izlenimi vermeye başladı. Sağlık Bakanı Sn. Koca, yaptığı açıklamalarda da ilk aşamayı iyi tamamladığımızı ve tedbirlerin işe yaradığını da sötlüyor. Sizler için yaptığım araştırmalar sonucunda korona vakası görülmeyen illeri derledim. İşte o iller.

Türkiye’de Korona Vakası Görülmeyen İller

Korona vakası görülmeyen iller sıralı tam listeyi sizler için hazırladım.

  1. GÜMÜŞHANE

Gümüşhane’de bir süredir vaka görülmüyor. Valinin yaptığı açıklama, tedbirlerin süreci iyiye götürdüğü yönde.

  1. BARTIN

Bartın valisi de yaptığı açıklamayla bir süredir illerinde vaka görülmediğini söylemiş.

  1. BURDUR

Burdur yine farklılığını ortaya koyuyor ve şaşırtıyor. Her konuda olduğu gibi dikkatleri olumlu yönde kendine çekmeyi başaran Burdur’da da bir süredir vaka görülmüyormuş

  1. TUNCELİ

Tunceli de evlere kapandı. Diğer illerden gelen açıklamalardan sonra Tunceli valisi de illerinde vaka görülmediği açıklamasını yaptı.

  1. ARTVİN

Tarım ve hayvancılıkla geçiminin büyük bir bölümünü sağlayan Artvin halkı da tedbiri elden bırakmamış. Diğer illerden sonra Artvin valisi de açıklama yaptı ve illerinde vaka sayısının bir süredir sıfıra indirdiğini belirtti.

  1. SİVAS

Sivas valisi de yaptığı açıklamayla illerinde vaka görülmediğin belirtti.

  1. GİRESUN

Yine tarım şehirlerimizden biri olan Gümüşhane de vaka görülmeyen illerden bir tanesi.