Michael Mann'in Ferrari Filmi'nin Çekimleri 2021 İlkbaharında Başlıyor

Ünlü profosyonel yönetmen Michael Mann'in yıllar önce çalışmalarına başladığı Ferrari filmi 2021 yılının ilkbahar ayında çekimlere başlıyacak. Detaylar içerde...

Michael Mann'in Ferrari Filmi'nin Çekimleri 2021 İlkbaharında Başlıyor

The Insider, Manhunter ve Heat gibi profosyonel ve izlenme oranı yüksek filmlere imzasını atan profosyonel yönetmen Micheal Mann'in otomobil sektörünün babası olarak bilinen ve Ferrari şirketinin kurucusu olan Enzo Ferrari'nin hayatını anlatan filme yıllar önce çalışmalara başladığını biliyoruz.Alınan habere göre Michael Mann'in Ferrari Filmi'nin Çekimleri 2021 İlkbaharında Başlıyor.

Micheal Mann'in 2017 yılında büyük bir zevkle başladığı filmde Enzo Ferrai'yi X-Men serisinde gördüğümüz ve performansı ile izleyiciyi büyülemeyi başaran usta oyuncu Hugh Jackman'in hayat vereceği açıklanmıştı. Fakat yaklaşık üç yıldır film ile ilgili olumlu yada olumsuz bir haber alınamadı. Geçen ortalama üç yılın ardından film ile ilgili yeni bir haber ortaya çıktı.

Filmde Enzo Ferrayi Hugh Jackman Canlandıracak

Brock Yates'in Enzo Ferrari adlı eserinden örnek alınarak şekillenecek olan film bizleri 1957 yıllarının yaz aylarında geçen olaylara götürecek. O yaz dönemlerinde Enzo Ferrari'nin başından geçen olayları, otomobil dünyasına nasıl katkılarda bulunduğunu, şuan efsaneye dönüşen ve dünyaca bilinen Ferrari şirketinin yükselişini anlatacak. Ve Filmde Enzo Ferrayi Hugh Jackman Canlandıracak.

Filmin Senaryosunu Troy Kennedy Martin Yazmıştı

Aslında Ferrari Filmi'nin Senaryosunu Troy Kennedy Martin Yazmıştı. Marti'nin film için yazdığı senaryoyu Micheal Mann eksik bulduğu ve beğenmediği yerleri tekrardan düzenledi. Çekimlerine 2021 yılının ilkbahar aylarında başlanacak olan film için Micheal Mann Hugh Jackman ile aksyon ve zorlu sahneler için şimdiden prova yapmaya başladığı biliniyor. Filmin henüz vizyon tarihi ile ilgili bir tarih bulunmuyor.