Cinayet Süsü Filminin 2.si Yayınlanacak mı? 2. Film Ne Zaman Yayınlanacak?

Cinayet Süsü 2 ne zaman ? , Cinayet Süsü 2 izle , Cinayet Süsü 2 fragman izle , Cinayet Süsü filminin 2. bölümü ne zaman yayınlanacak bütün bilgileri burada bulabilirsiniz.

Cinayet Süsü Filminin 2.si Yayınlanacak mı? 2. Film Ne Zaman Yayınlanacak?

            Netflix’te 2019 Ekim ayında yayınlanan Cinayet Süsü( IMDB :7/10 ); yönetmen koltuğunda Ali Atay’ın oturduğu, senaristliğini Aziz Kedi, Ali Atay ve Feyyaz Yiğit’in yaptığı Türk komedi filmi.  Filmin 2.si yayınlanacak mı, neler olacak gibi filme dair tüm detaylardan size yazımda bahsedeceğim.

 

Cinayet Süsü filminde Neler Oldu? Filmin yorumu yazımızda!

            Filmin kadrosu efsaneler geçidi gibi. Kadrosuyla, senaryosuyla film oldukça ilgi gördü. Özellikle Netflix’te oldukça sık top10 listelerine giriyor. Öncesinde izlediğim röpörtajlarda, oyuncular ve diğer film ekibinin tweetlerinde vs okuduğum kadarıyla bir komedi patlaması olmasını bekleyerek izledim ama maalesef benim için senaryo anlamında biraz hayal kırıklığı oldu. Çok az yerde kahkahalarla güldüm diyebilirim. Ha güldürdüğü yerlerde gerçektem güldürdü ve sürprizlerle de şaşırttı ama anladığım kadarıyla oyucular ve ekip çekerken birbirlerine gülmüşler. Film 1 saat 51 dk boyunca akıyor. Yine de eğlenceli değildi asla diyemem, eğlendirdi. Özellikle Feyyaz Yiğit’in ve Binnur Kaya’nın birlikte sahneleri beni çokça eğlendirdi.

            Filmde neler mi oluyor? Cinayet bürodan bir ekip, seri cinayetler işleyip enteresan sanatsal çalışmalarla cesetleri süsleyen bir katili bulmaya çalışıyor. Filmin sonuna doğru katil ekibimize ulaşıyor ve teslim olmaya karar veriyor ancak burda katille ilgili bir sürprizle karşılaşıyoruz ve olayın aslında toplumsal bir soruna dikkat çekmek için yapılanlardan ibaret olduğunu öğreniyoruz. Konusu gerçekten etkileyiciydi. Filmin küfürlü bazı sahneleri tepki çekse de bence çok çok fazla küfür olduğunu düşünmüyorum.

 

Peki Cinayet Süsü 2 Filmi İçin Anlaşma ve Planlama Yapıldı mı? Cinayet Süsü 2 Ne Zaman Yayınlanacak?

Cinayet Süsü filminin şu an için birincisini Netflix platformunda izleyebilirsiniz. Filmin 2.si için anlaşma yapıldı mı ve ne zaman yayınlanacak gibi sorulara oyuncular ve yönetmen olumsuz yanıt vermemişler ancak henüz yapılmış bir plan ve anlaşma görünmüyor. Feyyaz Yiğit ve Binnur Kaya’nın birlikte verdiği bir röpörtajda “olabilir, olmalı da” yanıtlarını verdiklerini biliyoruz. Ama henüz zamanı ve konusu belli değil maalesef.

 

Cinayet Süsü Filminin Oyuncuları

Cinayet Süsü filminde başrol oyuncuları da şöyle;

  • Uğur Yücel
  • Binnur Kaya
  • Feyyaz Yiğit
  • Cengiz Bozkurt
  • Mert Denizmen
  • Mehmet Özgür