la casa de papel 5 Sezon Ne zaman ? - la casa de papel 4. sezonda neler oldu ? Aradığınız herşey tek başlık altında

la casa de papel 5. Sezon ne zaman yayınlanacak ? la casa de papel 5. sezon onayı aldımı? la casa de papel dizisi hakkında herşeyi ele alarak sizlere net bir şekilde anlattım.

la casa de papel 5 Sezon Ne zaman ? - la casa de papel 4. sezonda neler oldu ? Aradığınız herşey tek başlık altında
la casa de papel 5. sezon ne zaman ?
la casa de papel 5 Sezon Ne zaman ? - la casa de papel 4. sezonda neler oldu ? Aradığınız herşey tek başlık altında

2020 Yılından o kadar fazla olaylarla giriş yaptık ki la casa de papel 4. Sezonun bu yıl yayınlanacağı nereyse unutmuştum, youtube'da fragmanını gördüm fakat bir daha ki yıl diye biliyordum. TAA kii takip ettiğim dizi sitesi geri sayımı koyana kadar, 

Beni takip edenler bilirki 200 den fazla diziyi takip ediyorum ve o geri sayımı gördüğümde başka bir diziyi izliyordum ve aklımdan çıkmıyordu, arada çıkıp fragmanı izleyip neler olacağı ile tahminler yürütüyordum
Sizlere ne tarz bilgiler paylaşacağım hakkında da kaynaklar topluyordum.

Hemen 1 günde la casa de papel 4. Sezonun tamamını izledim. Yani Nisan 3 ünde yayınlandı , Nisan 4 de sizlere yazıyorum.  
Yazının Devamını okudukça Kafanıza takılan bütün sorulara cevap bulacaksınız, Ayrıca Bu makalemde daha önce hiç yapmadığım birşeyi yapacağım ve la casa de papel 4. Sezonu izlemeyenler için size 8 bölümün indirme linklerini vereceğim.

 la casa de papel 4. sezonda neler oldu ? 

Nisan 3 de yayınlanan la casa de papel 4. Sezon 8 Bölümden oluşuyor ve izlemeyenler için bu konuda hassas davranacağım ve maddeler ile ana olayları sizlere aktarcağım. 
Ayrıca bu diziyi izlerken heyecandan dolayı lavaboya bile gidemedim, Bu duyguyu Prison break , Punisher ve Vikings ilk 3 sezon'dan sonra bu tarz duyguyu tekrardan yaşamak beni çok sevindirdi. 

la casa de papel 4. Sezonda Neler oldu bütün detayları işte karşınızda;

 • Serna İhanetin Kıralını yaparak Banka Güvenlik elemanının kaçmasına yardım etti
 • Berlin'in de ib*e olduğunu öğrendik
 • 3. Sezonda Omzundan Vurulan Nairobi Ameliyat edilerek kurtuldu fakat güvenlik elemanı tarafından anlından vurularak öldürüldü
 • Güvenlik elemanı Tokyo'yu kaçırdı ve Sığınma odasında rehin olarak tutuyor
 • Raquel öldürülme süsü verilmişti fakat ölmedi , Ayrıca Profesör Çok güzel planla Raquel'i kaçırdı
 • Rio işkence olarak Tecavüz edilmiş ve bunların hepsini Video çekerek bütün ülkede yayınladılar
 • Denver , Artiroyu dövdü, Sonra Bacağından vuruldu
 • Serna Tekrardan yönetimi ele aldı, Profesörün emri ile 
 • Alicia Köşeye sıkıştı , Basın açıklması yaparak bütün herşeyi itiraf ederken , Devletin herşeyden haberi olduğunu söyleyerek bütün herkesi riske attı ve hakkında arama kararı çıktı
 • Daha önceki sezonlarda raquel görevden alınmıştı ve profesörün izini bulmuştu , Aynı sahnenin birebirini yapmışlar, Alicia Görevden alınmasından hemen sonra Profesörü buluyor ve silahını doğrulttuktan hemen sonra Dizi 8. Bölümde son buluyor.

Evet Arkadaşlar Yazdıklarıma bakılırsa pek aksiyonlu birşey yok gibi görünüyor fakat ben heyecandan yerimde duramamıştım fakat bu dizinin 5. Sezondan Sonra ilerlerse kendini bozacağı kanaatindeyim.

 

La casa de papel 4. Sezon Full indir

herkesin evde olduğu zamanlarda biliyoruz ki herkes internette sörf yapıyor haliyle internette yavaşlamalar oldukça fazla, Bununda önüne geçmek için bilgisayarınıza la casa de papel 4. Sezon indirip izlemek geriye kalıyor, Yada Televizyonun da internet özelliği olmayanlar için Diziyi indirmek isteyenler çok fazla olacaktır. 

Diziyi indirdikten sonra flash Diske yazıp , Büyük Ekranlı Tv nizde izleyebilirsiniz. Her zaman önceliğiniz NETFLİX ORJİNAL yayıncı olduğu için oradan izlemek her zaman önceliğiniz olsun.

la casa de papel 4. Sezon Full indirmek için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

https://warezcidayi.com/la-casa-de-papel-4-sezon-indir-la-casa-de-papel-yeni-bolumleri

 

 la casa de papel 5. sezon onayı aldı mı ?

Milyonların Yatırımı var bu dizide onun için la casa de papel 5. Sezon onayı aldı mı ? sorusuna gönül rahatlığı ile cevap verebilirim. Evet Aldı. Milyonların Takip ettiği dizilerin bitme ihtimali %10 civarındadır, Hem sponsorları çok fazladır hemde kendi yatırımı çok fazladır, Ayrıca Netflix Kolay kolay bu dizinin Fişini Çekemez , Punisher gibi bu diziye muamele uygulayamaz. 

Punisherin Adı geçmişken hemen ondanda kısa bir bilgi vereyim, Punisher Valve ve Netflix'in ortak çalışmasıydı fakat aralarında ki anlaşmazlıktan dolayı dizinin fişi çekilmişti, Büyük Tepki toplamıştı ve valve açıklama yaparak Dizinin tekrardan yayına alınabileceğini söyledi.
 

 

Fakat Bu dizininde Prison Break gibi düzgün şekilde uzarsa gayet izlenebilir. la casa de papel 4. Sezon'da Bölümler o kadar iyi değildi 2. Sezondur bir mekandan kaçamadılar onun için dizi çok fazla uzadı. 5. Sezondan sonra  final yapacağına inanıyorum..

 

la casa de papel 5. sezon ne zaman ?

Álex Pina Tarafından üretilen la casa de papel Dizisi ispanyol Antena 3 Tv kanalında yayınlanan , Çıktıktan 4 ay sonra Bütün Haklarını satın alana netflix, İpleri eline alarak artık 5. Sezona kadar geldik. ilk sezondan itibaren hangi tarihlerde yayınlandığını sizlere tek tek açıklayacağım.

 • 1. Sezon 2 Mayıs 2017 Antena 3'te yayınlandı, Netflix Satın aldıktan sonra 20 aralık 2017 tarihinde kendi bünyesinde yayınladı.
 • 2. Sezon Netflix Tarafından 6 Nisan 2018 
 • 3. Sezon 19 Temmuz 2019 Tarihinde yayınlandı
 • 4. Sezon 3 Nisan 2020 Tarihinde yayınlandı
 • 5. Sezon 2021 Yılının İlkBahar Aylarında yayınlanması ön görülüyor (Mart - Nisan - Mayıs)

Hangi Sezon Hangi Tarihte yayınlamdı Bütün Detaylarıyla sizlere açıkladım, la casa de papel 5. Sezon 2021 yılının ilkbahar ayında yani mart - nisan - mayıs ayların yayınlanması düşünülüyor. Fakat içinde bulunduğumuz virüsten dolayı çekimler gecikebilir veya başka sorunlardan dolayı 2021 Yaz aylarına doğru yayınlanabilir.

 

la casa de papel 5. sezonda neler olacak ? 
 

la casa de papel 5. Sezonda neler olacak?  sorusu , 5. Sezon nezaman gelecek konusundan daha fazla ilgi görmeye başladı, yerli ve yabancı platformalarda şimdiden millet tartışmaya başladı. 

Beni takip edenler biliyorlar ki bir makaleyi yayınlamadan önce mutlaka farklı kaynaklarda araştırma yaptıktan hemen sonra dizi sitesinde ki yorumlara bakıyorum, o bilgilerede kendiminkileri ekledikten hemen sonra sizlere elimde ki bilgileri aktarıyorum. 

Fazla uzatmadan la casa de papel 5. Sezonda neler olacak sorusuna birlikte cevap bulalım, 

 • Raquel Çocuklarıyla tehdit edilecek
 • Monica , Arturo'ya adresini verecek ve çocugunu görmesine izin verecek 
 • Serna bu bölümde öldürülecek, Sonuçta Nairobi onun yüzünden öldü.
 • Alicia Profesörü silah doğrulttuğunda arkadan birisi gelecek ve onu bayıltacak yada farklı bir şekilde rehin düşecek.
 • Marsella 4. Sezona çok güzel giriş yaptı ve hemen hemen her bölümde vardı ve 5. Sezonda da oldukça fazla karşımıza çıkacak
 • Rio başına gelenlerden dolayı , korkağın teki oldu ve tokyoyla birlikteliğine son verip intihar edebilir
 • Denver , Manica yı aldatabilir.

 

Yukarıda yazdıklarımın en az 4 maddenin gerçekleşeceğine garanti veriyorum. beni takip etmekten vazgeçmeyin, Makaleyi diğer okuyuculara daha kaliteli hale getirmek için lütfen yorum yapın bende konunun içeriğine doğru şekilde aktarma yapayım.