Mynet Depo dosyalarıma ulaşamıyorum? Mynet depo nerede ? Mynet depo kalktı mı ?

Mynet Depo dosyalarıma ulaşamıyorum? Mynet depo nerede ? Mynet depo kalktı mı ?

Elimden geldiğince sözlerimi seçerek yazmaya çalışacağım, Mynet ücretli sürüme geçmeden önce gmail dahi kullanmayan birisiydim, Fakat böylesine büyük firmanın e-mail alanını ücretli yapması ve mynet depoyu ortadan kaldırması akıl alır gibi değil.

Haber sitesi olan mynet, herşeyin haberini yaparken neden kendi sitesinde bununla alakalı hiçbir haber paylaşmamış?

Hemen size cevabını vereyim, Çünkü kimse maillerini umursamıyor mynet depo da ki verilerini düşünüyor ve mynet tarafından komple dosyalarımız silinmiş durumda.

Yani Bu makaleyi siz değerli okuyuculara yazıyorum ki boşu boşuna mynet E-mail aboneliği almayın çünkü mynet depo KALDIRILDI artık YOK! ...

Google ve şikayetvar’da biraz araştırma yaptığınızda , Google kısmında mynet depo nerede? Mynet depo dosyalarıma ulaşamıyorum? Mynet depo kalktı mı?

Şikayet var kısmına baktığımızda herkes mynet depo dan şikayetçi , para tuzağı resmen.

Mynet depoyu bulamayanlar, e-mail üyeliklerini 7 gün içinde iade etme hakkında sahiptir.

Ayrıca bende kart bilgilerimi girmiştim hemen otomatik ödeme talimatı vermişler, Mynet depo hizmeti alamadığımız gibi birde her ay kartınızdan ödeme alıyorlar,

Mutlaka otomatik ödeme talimatını iptal edin, uzun lafın kısası artık Mynet depo diye bir şey yok! Kesinlikle bunun bilincinde olarak mynet üyeliği alınız.