Ses Performansı En İyi Olan 3 Telefon

Bazı kullanıcılar için telefonlarının ses performansı çok önem taşımaktadır.Biz ise bu yazımızda sizlere piyasadaki ses performansı en iyi olan 3 telefonu listeledik.Detaylar içerde...

Ses Performansı En İyi Olan 3 Telefon

Bazı kullanıcılar için alacağı veya sahip olduğu telefonun ses performansı çok önemlidir. Gerek oyunlar oynar iken, gerek müzik dinlerken telefonumuzun ses performansı çok önemlidir.Biz ise sizlere bugün piyasadaki ses performansı en iyi olan 3 telefon'u listeledik.

2020 Yılının En İyi Ses Performansına Sahip Telefonları

Eğer telefonunuzun ses performansı sizi tatmin etmiyorsa veya bozuk yani cayırtılı vb. şekilde geliyorsa bunun sonucu telefonunuzu değiştirmeye kadar gidebilmektedir. Bu durumun yaşanmaması için telefonu ilk alırken dikkat ederek almak hem bütçenize zarar vermez hemde telefonunuzu uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Piyasayı sıkı şekilde takip eden kullanıcılar bilirler.DxOMark firması yakın zaman önce yaptığı testlere telefonların ses performanslarınıda listeye ekledi. Bu sayede piyasanın en iyi ses performansına sahip telefonları'nı bizde sizlere listelemiş olduk. Bazı özellikler baz alınarak yapılan testlere göre listede Apple firmasının daha üstün olduğu görülüyor.

Xiamoi Mi 10 Pro

Daha şuan ülkemizde satışı olmayan ve 2020 yılının başlarında piyasaya çıkan Xiamoi Mi 10 Pro,DxOMark'ın yaptığı değerlendirmesine göre telefonumuz en iyi ses performansına sahip telefonumuz oluyor.

Yapılan listedeki en üst sıraya 76 puan ile geçen telefon,ses çalma performans testinden en iyi şekilde çıktığı bilinmektedir. Ses değerlendirme testinden en iyi şekilde çıkan telefon ayrıyetten çok güzel bir tasarıma sahip. Ve kamerasıda gerçekten çok performanslı.

Huawei Mate 20 X

2018 yılında daha büyük ekran daha büyük batarya sloganı ile piayasaya sürülen huawei mate 20 x,2020 yılında ise ses performans testine girerek listede ikinci sırada yer alıyor.

Huawei zaten fotoğraf konusunda piyasadaki başarısını kanıtlamış iken yapılan performans testi ile de 75 puan ile ikinci sıraya sağlam bir şekilde oturuyor.

 

Iphone XS Max

İphone xs max piyasaya çıktığı ilk günlerden itibaren listeleri alt üst etmeye devam etmektedir. Kullanıcılar tarafından oldukça rağbet gören telefonun piyasaya sürülmesinin ardından 2 yıl geçmiş olmasına rağmen hala satışları hızla devam etmekte ve hala daha güncelleme alarak hız bakımındanda oldukça iyi durumdadır.