Yarım Kalan Aşklar Dizi Oyuncuları, Konusu

yarım kalan aşklar, yarım kalan aşklar oyuncuları

Yarım Kalan Aşklar Dizi Oyuncuları, Konusu

Blu Tv ekranlarında yepyeni bir dizi geliyor. Daha önce basına tanıtımı yapılan fakat oyuncu ekibinin yeni yeni açıklandığı dizilerden birisi olan Yarım Kalan Aşklar dizisi kısa süre içerisinde Blu Tv ekranlarında paylaşılacak. Dizi ile ilgili konu ve oyuncu detayları içeriğimizin devamında yer alıyor..

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği, BluTV'de yayınlanacak 'Yarım Kalan Aşklar' dizisinin kadrosuna ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş konuk olarak dahil oldu.

Yarım Kalan Aşklar dizi oyuncuları

Başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in yer aldığı aksiyon ve aşk dolu hikayeye sevilen oyuncu Tolga Sarıtaş da konuk oyuncu olarak dahil oldu. Sürpriz bir rol ile diziye dahil olan Tolga Sarıtaş'ın Yarım Kalan Aşklar'da hayat vereceği karakter ise merak konusu.

Yarım Kalan Aşklar dizi konusu

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ozan'ın başka bir bedende yeniden dünyaya gelmesini konu alacak. Başrollerde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz yer alacak. Dizide başka kimlerin rol alacağının da önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Yarım Kalan Aşklar dizisi kısa süre içerisinde Blu Tv ekranlarında yayınlanacak.