Friends Özel Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak ?

Frienda özel bölümü ne zaman yayınlanacak

Friends Özel Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak ?
friends-ozel-bolum-ne-zaman-yayinlanacak

Yılların eskitemediği fenomen dizi Friends için özel bir bölüm çekiliyor iddiası ortaya atıldı.Hali ile izleyicilerinde aklına Friends Özel Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak sorusu takıldı.Warner Media'nin covid-19 virüsü yüzünden ertelenmesi nedeni ile tüm radyo ve televizyon programlarının süresiz şekilde ertlendiğini açıklamıştı.Fakat geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile HBO Max’e özel “Friends” bölümünün şuanki duruma göre yaz sonuna kadar bitmesi bekleniyor.Friends özel bölümünün tam olarak bütün kadrosu 27 Mayıs tarihinde düzenlenecek lansmanda izleyici önüne çıkacak.

Bob Greenblatt Konuya Dair Açıklama Yaptı

Şirketin yöneticisi olan Bob Greenblatt verdiği röportajda "İlk başta şovların en fazla bir ya da iki ay erteleneceğini düşündük ve şimdi bundan çok daha uzun sürecek gibi görünüyor. Yıldızlar bir araya gelebilirse ve umarım üretime geri dönebilirsek, bu bölümün yaz sonuna kadar tamamlanmasını sağlayacağız. Büyük bir canlı kitleye sahip olmanın bir değeri olduğunu düşünüyoruz. Bu altı harika arkadaşın bir araya gelmesini deneyimledik ve bunu sadece kendi evlerinden yaptıkları bir çağrıyla harcamak istemedik" şeklinde açıklama yaptı.

Greenblatt istememelerine rağmen mevcut evde olan karantina koşulları devam ederse yeniden birlikte olmanın online bir ortamda buluşma yapılacağını düşünüyor.

"Şu anda geleceğe bakmaya ve bu işi daha geleneksel bir şekilde yapmaya çalışmaktayız.Bence beklemeye değer bir bölüm olacak gibi.Bu bölüme, HBO Max’in ilk gününde sahip olmayı çok isterdik, ancak aynı zamanda sonbaharda piyasaya sürebilirsek eğer, seyircinin gerçekten ileriye bakmasını sağlayabileceğimiz bir şey olacağını da düşünüyoruz." şeklinde açıklamalarda bulundu.

Peki Özel Bölüm Nerde Çekilecek ?

Özel bölümün kesin olarak nerde çekilceği bilinmemkle birlikte seslendirme sahneleri ve bazı küçük sahneler Stage 24 stüdyosunda yapılacağı bilinmektedir.