Yeni Hayat dizisi başlıyor

yeni hayat

Yeni Hayat dizisi başlıyor

Pandemi öncesinde Kanal D ekranlarında Perşembe günleri başlayacak olan Yeni Hayat dizisi ile ilgili gelişmeler yaşanıyor. Virüs öncesinde iki bölümü çekilen dizilerden birisi olan Yeni Hayat beklenildiği gibi kısa süre içerisinde Kanal D ekranlarında yer alacak. Peki dizi konusu ve dizi de yer alacak isimler kimler? İşte detaylar..

Yeni Hayat dizisi ile ilgili gelişmeler hızlı bir şekilde gündeme yayıldı. Başrollerinde iki ünlü ve başarılı oyuncunun yer aldığı Yeni Hayat dizisi Perşembe günlerinin şimdiden en sevilen dizisi olmaya geliyor. Oyuncu kadrosunun başında ise Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk gibi ünlü kişiler yer alıyor.

Yeni Hayat Dizi Konusu

Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlar her şey. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem'in tek yapması gereken, zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur.  Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar.

Yeni Hayat Dizi Oyuncuları

Serkan Çayoğlu (Adem Şahin) 
Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan)
Tayanç Ayaydın (Timur Karatan)
Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin)
İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan)
Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin)
Devrim Nas (Özgür Haseki)
Aziz Caner İnan (Bekir Tosun)
Nebil Sayın (Kunduzi)
Ayşe Tunaboylu (Nesibe Toprak)
Begüm Akkaya (Fatma Karagöz) 
Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz)
Övül Özbay (Berna Soydan Haseki)
Seher Terzi (Melahat)