Formula 1: Drive to Survive 2. Sezon Hakkında

Netflix yapımı Formula 1:Drive to Survive dizisi 1. sezon ile izleyiciyi büyülemişti. Ardından izleyiciler 2. sezon hakkında sorular sordu. Bizlerde araştirdık. Detaylar içerde...

Formula 1: Drive to Survive 2. Sezon Hakkında

 Netflix'in yapımcılığı üstlendiği dizi Formula 1:Drive to Survive formula pilotları, yarışçıları ve yöneticilerin yarışlarda ve yarış sonrasında yaşanan onca zorluğunu bütün çıplaklığı ile gözler önüne sermektedir. 1. sezonu ile yüksek reyting oranları yakalayan dizi izleyicilerin aklında Formula 1:Drive to Survive 2. Sezon Hakkında sorular takıldı. Bizde araştırdık ve sizlere sunuyoruz. Okumaya devam edin...

Formula 1:Drive to Survive Konusu Nedir ?

Yapımcılığını ve hikaye yazarlığını James Gay-Rees, Paul Martin ve Sophie Todd gibi çok önemli isimlerin üstlendiği dizide her bölümde farklı pilotların yarışma hazırlıklarını, yarış anında olanları ve yarış hikayesini ve yarış sonrasında yaşanan olayları anlatmaktadır. Formula 1:Drive to Survive'in ilk sezonunda Formula ve Mercedes'in olmaması izleyicileri biraz üzmüş olsada etkileyici sahneler ve nabız arttıran sahneler oldukça fazladır. Fakat 2. Sezonda yer alacak.

Formula 1:Drive to Survive Formula 1 yarışlarına ilgi duyan ve spor konulu dizi izleyicilerinin kesinlikle izlemesi gereken bir dizi. Formula sporunu öğreten ve pilotlar hakkında birçok bilgi vermekte. 

Formula 1:Drive to Survive 2. Sezon

Formula 1:Drive to Survive 2. Sezon şuanda halihazırda yayındadır. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Aşağıya 2. Sezon fragmanını bırakıyorum. İzleyin ve daha sonra dizimizin kendisini izleyerek sitemize gelerek yazımıza yorumda bulunursanız seviniriz.