You 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? You 2. Sezonda Neler Oldu?

You 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? You 3. Sezon Ne Zaman yayınlanacak? , You 3. Sezon Ne Zaman ? ve You 2. Sezonda neler oldu bütün aradığınız bilgilerin hepsi burada

You 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? You 2. Sezonda Neler Oldu?
You 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

2019’un Aralık ayında Netflix’te 10 bölümlük 2. sezonu yayınlanan You dizisi ile ilgili, çok sayıda soru gelmeye devam ediyor. You 2. sezonda neler oldu? You 3. sezon onayı aldı mı? You 3. sezon ne zaman? Ve daha birçok sorunun cevabını açıklayacağım şimdi.

Öncelikle izlemeyenler için dizinin genel konusuna ve 2. sezonda neler olduğuna bakalım.

 

You 2. Sezonda Neler Oldu?

Her ne kadar bir aşk dizisi gibi görünse de psikoloji ve gerilim kategorilerinde değerlendirilmesi gereken bir dizi You. Joe ve Beck’in aralarındaki ilişkiyi anlatan diziyi, ilgi çekici ve sürekleyici hale getiren ise Joe’nun takıntılı ruh halidir. Aşk ve saplantı arasındaki gelgitler yaşayan ve bunun neticesinde birçok olayın geliştiği You dizisinin ikinci sezonunda neler olduğuna kısaca göz atalım.

 • İlk sezonun sonunda Beck, Joe’nun bu garip, daha doğrusu psikopat ruh halini öğreniyor ve Jor tarafından öldürülüyordu. You dizisi 1. sezonun finalinde ise Joe’nun eski sevgilisi Candace diziye katılıyordu.
 • Bu arada Candace’i ilk sezonun genelinde Joe tarafından öldürüldü sanıyorduk.
 • Beck ölümünden sonra yazdığı bir kitabın ortaya çıkması dizinin ikinci sezonuna genel olarak yön verdi diyebiliriz.
 • Candace’in kitapta bahsedilen kişinin kendisi olduğu anlayan Joe, New York’tan Los Angeles’a yerleşti.
 • Burada, yeni birine aşık olur Joe. Evet, yeni kurban Love mu, değil mi? Yoksa Joe, ava giderken avlanıyor mu? Bu tarz sorular eşliğinde izlediğimiz bir sezon oldu.
 • You dizisi 2. sezonu ayrıca, Joe’nun neden böyle biri olduğunu anlamamızı sağladı. Yer yer çocukluğuna gidilerek yaşadığı olaylara yer verildi.

 

You 3. Sezon Onayı Aldı mı?

You 3. sezonda neler olacak?” sorusundan evvel, dizinin 3. sezon onay alıp almadığına cevap vermek daha doğru olacaktır. Dizinin 3. sezonunun Netflix tarafından onaylandığını söyleyelim öncelikle. Fakat “You 3. sezon ne zaman başlayacak?” sorusunun net bir cevabı yok henüz. Fakat çıkan bazı haberlere göre You dizisi 3. sezonu 2021 yılında yayınlanacak.

Fakat ikinci sezonun 2019 Aralık ayında yayınlandığı düşünülürse, 3. sezon da yine bu yılın Aralık ayında yayınlanabilir.

Sizinde daha iyi anlamanız için maddeler halinde vereyim; 

 • You 1. Sezon 9 Eylül 2018 Yılında ilkkez yayınlandı netflixte ise 26 aralık 2018
 • you 2. Sezon 26 aralık 2019 tarihinde Netflix tarafından yayınlandı
 • you 3. sezon 2020 eylül veya aralık ayında yayınlanacak.

Gördüğünüz gibi Netflix tarihler konusunda her zaman olduğu gibi bu dizide de çizgisini bozmuyor ve bozdurtmuyor, Haliyle bu yıl büyük ihtimal aralık ayında karşımıza çıkacak.

 

 

 

You 3. Sezonda Neler Olacak?

Dizinin 3. sezonunda neler olacağına yönelik tahminlerimi şöyle sıralayabilirim:

 • Dizi, her ne kadar bir aşk dizisi gibi başlasa da olaylar bambaşka yerlere geldi. Ve görünen o ki, işler iyice kızışmaya devam edecek. Psikoloji ve gerilimin yanı sıra bol aksiyonlu bölümler bizi bekliyor olabilir 3. sezonda.
 • 2. sezonun finalinde Love’un da Joe gibi bir seri katile dönüştüğünü gördük. Bu noktadan sonra dizide, sürekli ters köşe olmaya alıştığımız dizide yepyeni olay örgüleri ve yeni karakterleri izleyebiliriz.
 • Joe’nun o veya bu şekilde tutuklanacağını sanmıyorum. Biliyorum, siz de iyice sinir olmaya başladınız ama eğer böyle bir şey olursa, birçok kişinin diziyi izlemeyi bırakacağı kanaatindeyim.
 • Bu sezonda da Joe ve Love’un arasındaki mücadeleyi izleyebiliriz çoğunlukla.

You 3. sezonda neler olacağını hep beraber izleyip görelim. Favori dizilerim arasnda yer alan You’nun en az bir iki sezon daha süreceğini düşünüyorum.