Haziran Ayında Çıkacak En İlginç Diziler

Bu sene haziran ayında izleyici karşına çıkacak olan en ilginç ve en güzel dizileri burada listeledik.Detaylar içerde...

Haziran Ayında Çıkacak En İlginç Diziler

Dünyanın döört bir yanında çekimlere ve yayınlara ara verilmesine neden olan covid-19 virüsü nedeni ile nisan mayıs aylarında yayınlanacak olan çoğu diziler ileriki yıllara veya  aylara ertelendi.

Fakat çoğu diziler ertelenmiş olsada haziran ayında yayınlanacak olan çoğu dizinin yayınlanmsına engel olamadı. Çünkü haziran aylarında yani yaz aylarında yayınlanacak olan çoğu dizi daha önceden çekilmiş fakat yayınlanmamış dizilerdi. Hemen şimdi yaz aylarında yayınlanacak olan dizileri anlatmaya geçelim.

13 Reasons Why 4. Sezon

Netflix platformunun en fazla izlenen dizileri arasında yer tutan 13 Reasons Why yayınlanan ilk birinci ve ikinci sezonları ile yüksek reyting yakalamıştı ve çok fazla ilgi toplamıştı. Fakat nedeni bilinmeyen bir neden ile yayınlanan üçüncü sezon için aynı başarıyı gösteremediler.

İzleyici ve yapımcı tarafında hayal kırıklığı yaratan dizi yayınlanacak olan 4.sezon ile izleyiciye sonsuza kadar veda edecek.

Dizinin bu sezondaki hikayesi ise;Hikayenin merkezinde yer alan Liberty High okulundan mezun olmadan önce okulun son yılınan odaklanan karakterler bir taraftan mezuniyete hazırlanıyorlar,diğer bir taraftan hayati bir meseleyi sır olarak saklamaya çalışıyorlar.

El Presidente

5 haziranda yayınlanacak olan El Presidente dizisi amazonda uluslararası dizi veya film yapımlar konusunda Netflix kadar profosyonel olmasada büyük başarılara imza atıyorlar.

Fakat son dönemde yaptıkları yatırımla dikkat çeken dizi ve filmler çekmeye başladılar. Bu yapımlardan biriyse Şili yapımı olan El Presidente dir.

Armando Bo'nun yaratıcı ve senaristi olan dizide konu olan hikaye 2015 yılında konu olan FIFA skandalına karışan Şilili bir futbol takımı yöneticisinin hikayesini hem eğlenceli hemde akıcı bir şekilde anlatıyor.

Diğer yazılarımızı takipte kalın.