Game Of Thrones Gibi Hbo Dizileri Blutv'de Yayınlanacak

Dünyadaki tüm izleyicilerin beğenisi almış olan Game Of Thrones Gibi Hbo Dizileri Blutv'de Yayınlanacak.Haberin detayları içerde...

Game Of Thrones Gibi Hbo Dizileri Blutv'de Yayınlanacak

Ses getiren özel yapımları kadar yurt dışında beğenilen projeleri de izleyicilerle buluştura BluTV, içerik kataloğunu zenginleştirmek için önemli bir adım attı.

Buna göre BluTV, Game Of Thrones Gibi Hbo Dizileri Blutv'de Yayınlanacak.HBO’nun beğenilen ve dünya çapında milyonlarca kişinin tutkunu olduğu önemli dizilerini kendi platformunda yayınlayacak.

Game of Thrones BluTV’de İzleyici ile Buluşacak

Westeros’un mistik toprakları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadele eden dokuz soylu ailenin taht oyunlarını ve düşmanlıklarını anlatan Game Of Thrones‘un tüm sezonları BluTV’deki yerini alıyor.

The Sopranos ve Six Feet Under Gibi Önemli HBO Dizileri BluTV’de İzleyici ile Buluşacak

Yapay zekâların kullanıldığı bir eğlence parkında bir grup robotun bilinç kazanması ve ardından yaşananları konu alan Westworld, son on yılın en eğlenceli dizileri arasında görülen Entourage, milyonlarca kadının tutkunu olduğu efsanevi dizi Sex and the City ve İtalyan-Amerikan mafya ailesi olan Soprano ailesini konu alan televizyon tarihinin efsane dizisi The Sopranos da BluTV’den izlenebilecek.

Ayrıca her sezon farklı cinayet ve polis soruşturmasıyla birlikte polislerin sırlarla dolu kişisel hayatlarına odaklanan True Detective ve dünya nüfusunun %2’sinin ani bir şekilde kaybolduktan üç yıl sonra geri kalan bir grup insanın hik’yesini anlatan The Leftovers, BluTV’de yayına girmeye hazırlanırken; cenaze evi işleten bir ailenin, babalarının ölümüyle birlikte değişen hayatlarını anlatan Six Feet Under ve insanlık tarihinin gördüğü en büyük felaketlerden olan Ukrayna’daki Çernobil nükleer santralindeki patlamayı ve yaşananları konu alan Chernobly gibi başarılı yapımlar da yakında tüm bölümleriyle BluTV’de izleyici ile buluşacak.