Avrupa’nın En Ucuz Ülkeleri

Avrupa’nın En Ucuz Ülkeleri hakkında size bütün detaylarıyla anlattım, Avrupa’nın En Ucuz Ülkeleri ilk başta ukrayna var, türklerin en sevdiği ülkeler arasında yer alıyor,

1. Avrupa’nın En Ucuz Ülkeleri

Euro’nun giderek yükselmesi ile beraber Avrupa’yı gezmek birçoğumuz için maddi anlamda çok zor hale gelmeye başladı. Fakat Avrupa’da ucuz ülkeler sayısı da epey yüksektir.

Bu yazımızda Avrupa en ucuz ülkeler arasında sizler için derlediğimiz 7 ülkeden bahsedeceğiz. Avrupa’da en ucuz 7 ülke listemizin ilk sırasında Ukrayna yer alıyor. Başkent Kiev ve Lviv, Ukrayna’nın en fazla ilgi gören şehirleri arasında. Listenin ikinci sırasında Makedonya yer alıyor. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz Makedonya’da hem tarihi hem de doğal güzellikler sizleri bekliyor.

Avrupa’nın en ucuz ülkeleri arasında üçüncü sırada Bosna Hersek var. 2. Dünya Savaşı’nın en büyük mağdurlarından biri olan Polonya, listemizin dördüncü sırasında. Hemen sınır komşumuz olan Bulgaristan’ı, kendinizi Orta Çağ’da gibi hissedeceğiniz Hırvatistan izliyor.

Listemizin son sırasında ise bir Karadeniz ükesi olan Romanya var. Avrupa’da ucuza tatil yapmak isteyenler için seçtiğimiz bu ülkelerden kısaca bahsedelim şimdi.

 

2. Sayfaya geçmeyi unutmayın...

Sonraki